| RockOut4ever a întrebat:

Duminica ma dunc la ziua unei colege si nu stiu ce sa ii iau. Este o fire un pic mai timida dar foarte de gasca, poti avea incredere in ea, adora movul si are simtul umorului. Idei? Dau funda
PS : Nu cred ca i-ar placea machiaj, acesorii etc...
PS2 : Implineste 12 ani

4 răspunsuri:
| geoanarandi a răspuns:

Poti sa-i faci un tricou cu o poza cu ea sau cu ceva care ii place
oricum ceva personalizat

| angela89 a răspuns:

Poate un parfum. oricarei persoane ii place sa miroase frumos.

| BrokenWings a răspuns:

1. O rama de poze
2. un album de poze
3. o camasa
4.o esarfa finuta
5. un colier
6.o bratara
7. cerceibatting eyelashes
8.un CD cu o muzica care ii placelaughing
9.bani
10.o cana cu numele ei?
11.lac de unghii mov... ceva discretbig grin

vezi tu, alegi si culoarea ei preferatalaughing

| RockBabe a răspuns:

Poti sa faci doua bratari la fel. Pe una sa scrie numele ei, si pe alta numele tau. Cea cu numele tau poti sa i-o dai ei, ca sasi aminteasca mereu de tine. Poti sa scrii si pe ea: Happy Birthday!
P.S: Poti sa o faci in culoarea mov