| roxana94 a întrebat:

Eu am tenul gras, acneic si folosesc un fond de ten de la oriflame, in sa de cand a inceput sa se incalzeasca am observat ca fata devine,, uleioasa". Ce fond de ten imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Pai fondurile compacte sau cele care nu sunt lichide ci solide sau chiar pudrele.Deoarece a venit vara au crescut temperaturile si normal ca tenul devine mai uleios. Cele de la avon sunt destul de bune.

1 răspuns:
| iacob_2737 a răspuns:

Fondurile de ten dermatocosmetice sunt create special pentru tipurile de ten. Poti incerca Avene pnetru ten normail mixt, insa obligatoriu foloseste dimineata si seara lotiune tonica pentru tenul cu probleme si crema matifianta inainte de aplicarea make-upului.