| GigiDurul a întrebat:

Urmeaza sa am o sedinta foto pentru albumul de la finalul clasei a 12a si as vrea sa port ceva elegant, dar care sa nu fie exagerat de intalnit si monoton, la fel ca si camasile normale. Imi doresc ceva cu care sa am o aparitie grozava, dar care sa fie si classy. Ceva in genul tinutei lui Jensen Ackels de la The Art of Elysium Gala. Sper ca mi-ati inteles ideea.

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Pai cauta un costum ca ala? Noi ce sa-ti facem?
Sper ca iti dai seama ca Jensen se imbraca pe comanda si probabil da banii pe care-i dau tu pe masina pe haine.

| Alexuţ02 a răspuns:

Dacă vrei ceva scump, poți închiria un costum pe mărimea ta, totuși ai grijă ce costum alegi, cum îmbini culorile și cum îl selectezi, gândește te ce vine bine, forma feței / greutatea înălțimea contează în astfel de decizii

Răspuns utilizator avertizat