| MariaGaby1324 a întrebat:

Heyy..Am și eu o problemă și vreau niște sfaturi. Cum să ma pensez dar fară să mă doară foarte tare? La cel mai bun dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://www.tpu.ro/......-si-am-si/
Te pup!

4 răspunsuri:
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Du-te la salon.

| IonutDX a răspuns:

Se aplica gheata inainte de pensare

| viki16 a răspuns:

Pai Vorba Aia Totul Pentru Frumusete Deci Mai Intaia 1. Un Pic De Spirt Sau Demachiant Pe Sprancene Si Poti Si Pe Penseta 2. Aplici O CREMA Hidratanta Si Calmanta 3. Pui Un pic de ghetata SA Nu Simti Atat de mult Durerea 4. te pensezi Bafta Funda? happy

| DannySh a răspuns:

Mai bine du-te la salon... si forma frumoasa si dureri mai putine happy