| Abbymrr a întrebat:

Heyy! Am si eu o problema cu parul.l-am lasat sa creasca cat de cat. aproape de umeri si intinzandu-l in fiecare zi cu placa s-a ars ingrozitor! dar nu vreau sa ma tund pentru ca asta ar insemna sa-l tai destul de mult.Un sfat\remediu. orice pentru astfel de situatii, va rog.Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Lorde92 a răspuns:

Singura solutie(si cea mai buna) ar fi sa te tunzi, daca nu vrei sa te complici cu uleiuri si prostii. Dar daca te faci cu placa dupa aia ai putea sa te dai cu un ulei care protejeaza firul de par.

2 răspunsuri:
| OanaBianca7 a răspuns:

Si eu imi intind parul cu placa aproape in fiecare zi ....nu mi s-a intamplat niciodata sa il ard happy probabil pentru ca eu stiu sa mi-l intind cu placa si tu nu laughing)))))))

| Abbymrr explică (pentru OanaBianca7):

Ce amuzanta esti draga! nu inseamna ca il am ars ca o hartie..pe deasupra firele de par s-au ars..probabil si feonul.dar daca tot esti asa proasta tine-ti parerea stupida pentru tine.eu am intrebat solutii draguta happy