| GoodDay99 a întrebat:

Heyy! intrebare pentru fete: eu sunt in vacanta in Italia si weekend-ul viitor ma duc acasa si vreau sa arat si eu 'bine' stiti voi cum e... am 56-57 kg si vreau sa slabesc vreo 3 kg in aceasta saptamana sau chiar mai mult vreau sa slabesc rapid mananc de 3 ori pe zi iar seara dupa 6 nu mananc ce imi puteti spune? de diete, pastile, sport nu ma pot tine eu sunt f pofticioasa va rog ajutati-ma multi pupici tuturor!

4 răspunsuri:
| MiSSyoUNow a răspuns:

Mananca din 2 in 2 ore :
ora 8 : un ceai [ de preferat neindulcit ]
ora10 : 2 oua fierte sau 2 cartofi mici fierti
ora 12 : un pahar suc NATURAL
ora 14 : o felie paine prajita
ora 16 : un fruct [ mar, portocala, ce ai la indemana]
ora 17:30 : 100 grame branza slaba sau iaurt dietetic
Vei slabi 1 kg pe zi. Daca esti pofticioasa poti manca si 2 patratele de ciocolata sau un porumb fiert. Dar doar atat. Succes! Eu am tinut regimul. Ma apuc de mainde din nou! Funda?

| Francykissme a răspuns:

Fa sport, nu face exces de grasimi si respecta cele 3 mese ale zilei.

| FumureanuLauraMaria a răspuns:

RESPECT AASTA SH FUNCTIONEAZA...JUR... vreau fundita

-dimineata : bea o cana cu apa sh mananca o cana de ceai cu biscuite

-la pranz: mananca 3 fructe obligatoriu + bea suc natural(cel cu acid ingrase)

-seara:-salata de legume fara paine, sare...

DA FUNDITA plizz...app am 37 kg sh am 13 ani. FUNCTIONEAZA

| MarioOnette a răspuns (pentru FumureanuLauraMaria):

Ai sa te imbolnavesti asa incepe sa maninci macar carne de pui la prinz sau peste sa legume la gratar dar poti sa maninci ca un om obisnuit ca 37 de kg e putin pentru 13 ani deacum depinde ce inaltime ai