| TheWildRose a întrebat:

Heyy! intrebare pentru fete: eu sunt in vacanta in Italia si weekend-ul viitor ma duc acasa si vreau sa arat si eu 'bine' stiti voi cum e... am 56-57 kg si vreau sa slabesc vreo 3 kg in aceasta saptamana sau chiar mai mult vreau sa slabesc rapid nu mananc mult in cursul zilei mananc dimineata, la pranz ceva usurel si nu mananc mult iar seara cate odata nu mai mananc dupa 6 si zic "cate odata" pentru ca parintii mei ma obliga sa mananc ce imi puteti spune? de diete, pastile, sport nu ma pot tine eu sunt f pofticioasa va rog ajutati-ma multi pupici tuturor!

1 răspuns:
| DeDe11 a răspuns:

Stiu happy si eu cum e happy
urmeaza asta:
de dimineata: mananca doar cereale in lapte
de pranz: orez cu carne de porc fierbe canrea si orezul impreuna happy
si seara bea doar lapte degradat
big grin
ai putea incerca jogingul
fundita?