| TheWildRose a întrebat:

Heyy! intrebare pentru fete: eu sunt in vacanta in Italia si weekend-ul viitor ma duc acasa si vreau sa arat si eu 'bine' stiti voi cum e... am 56-57 kg si vreau sa slabesc vreo 3 kg in aceasta saptamana sau chiar mai mult vreau sa slabesc rapid nu mananc mult in cursul zilei mananc dimineata, la pranz ceva usurel si nu mananc mult iar seara cate odata nu mai mananc dupa 6 si zic "cate odata" pentru ca parintii mei ma obliga sa mananc ce imi puteti spune? de diete, pastile, sport nu ma pot tine eu sunt f pofticioasa va rog ajutati-ma multi pupici tuturor!

1 răspuns:
| Dizzziee a răspuns:

Hei big grin.

Am citit undeva ca daca mananci in fiecare zi la aceeasi ora slabesti, pentru ca stomacul isi face treaba lui si stie cand trebuie sa ' lucreze '. Fa in fiecare seara joggin. Bea multa apa!, iar daca vrei sa slabesti in talie dupa ce ai baut apa fa cateva extensii, ajuta mult. arde grasimi. In zona picioarelor iti recomand sa te dai cu rolele, m-am dat in doua seri cu rolele catev o ora. cateva zile mai tarziu am obsevart ca slabisem mult, deci ajuta. :*

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes