| qweer a întrebat:

Hi! TPU ce firma e mai buna : Avon SAU Oriflame?
unde sunt avantajele mai mari?
cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Daca ai prieteni cu bani sau astea te poti face la avon,sunt produse bunicele,parfumurile sunt ok...
dar si oriflame e tare.mie totusi mi se pare mai avantajos oriflame
vezi ca mai exista si lady's, de asemenea produse bune, iar parfumurile sunt foarte persistente! am si eu cateva(eu am incercat multe produse si sunt foarte multumita)
daca vrei sa te inscrii http://SPAM/create_account.php si la casuta unde scrie prietenul care ti-a recomandat magazinul COD pui MNmQM65f

7 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Oriflame.Produse mai bune, cadouri mai faine, parfumuri persistente(nu ca cele de la Avon rolling eyes).

| ella1515 a răspuns:

Depinde de produse. Uite eu am de la avon un rimel super shock si este foarte bun iar de la oriflame fond de ten care pot sa spune ca este mult mai bun decat unele de la avon.Depinde de produse si binteinteles de pielea ta.pe mine ma enerveaza ca la oriflame nu are pagini parfumate sa iti dai seama cum sunt parfumurile. Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| irynus a răspuns:

Cele de la avon sunt de mai buna calitate happy

| Rainbow_6068 a răspuns:

Eu iti spun ca e mai buna AVON pentru ca e mai avantajoasa uite eu am cumpart o crema de 40 lei si am primit cadou un set de parfumuri.Acum e alegerea ta ce faci. Funda?:X

| Oriflame_Alex_A._1993 a răspuns:

Buna, acceseaza www.zone-of-beauty.blogspot.ro si descopera ce avantaje constand in discounturi si cadouri ai alaturi de Oriflame!

| deea2o1o a răspuns:

Cele de la AVON sunt mai bune

| isabella_8229 a răspuns:

Eu zic ca mai buna este avon parerea mea:X