| FunkySmile a întrebat:

Hi. Voi ce fonduri de ten folositit? tongue Cat de bune sunt? big grin
Peace kiss

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Folosesc de la mirlans, astor, rimmel london stay matte, maybelline affinitone mineral

| Beatrice_5910 a răspuns:

Iti recomand Affinitone ( si cel minerals si cel 24 h), de la ASTOR cel mineral (cu pensula), de la l'oreal infailible ( este foarte bun si are o gama foarte mare de culori ), Revlon color stay (la fel, foarte bun si ai de unde sa alegi culoarea). Dar pentru a te tine un fond de ten pe tot timpul zilei iti recomanda sal asezi cu o pudra (translucida daca se poate ) sau Astor tot in gama minerals are o pudra foarteeeee buna.

| AngelOnEarth a răspuns:

Eu folosesc unul de la o firma nu foarte cunoscuta: Trendy. Acopera foarte bine si nici nu este scump. Pana acum, cu cele de la marci foarte cunoscute am avut numai neplaceri.

| Sandilau a răspuns:

Iti recomand lapte de cuc. Te scapa si de cosuri in acelasi timp. Sa nu mai zic de imperfectiunile de pe fata care reactioneaza excitant.

| Andaiulia a răspuns:

A.eu folosesc d la L'oreal infalliable si este foarte bun:X incearca l merita:X

| Oanna_9560 a răspuns:

Eu folosesc Giordani Gold si e foarte bun.
Ti-l recomand:*