| Moraru_Emma_1997 a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un salon ok în zona Unirii din București sau măcar prin apropiere? Sunt brunetă și nu m-am vopsit de câteva luni, aș vrea să fac decapaj însă nu știu la cine să apelez de încredere. Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca locuiesti in zona unirii, vezi ca este un salon pe lîngă horoscop, poti intreba pe acolo in zonă ca stiu multi de el, este in spate la horoscop după terasa the harp.

| readytofly a răspuns:

Buna. Iti recomand GETT'S Color Bar https://getts.ro/ Are locatie printre altele in Bucuresti Mall la 2.5 km de Unirii. Cunosc persoane care s-au facut acolo si au fost multumite.

| Moraru_Emma_1997 explică:

Vă mulțumesc mult!