| RebecaBiersack a întrebat:

Imi puteti da un tratament,sau un sampon anume(balsam) de caderea parului? Va rog mult, ajutati-ma... dati-mi orice masca de par, sampon, balsam nu conteaza doar sa isi faca efectul!

Multumesc!

Dau funda! Hehehehehe happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca samponul si balsamul anticadere Elseve de la l'oreal

| thegatekeeper a răspuns:

In cazul meu a functionat Alpecin. Il gasesti in majoritatea farmaciilor si e 30 RON. Am auzit ca si cel de la Revalid e eficient.

| SashaS a răspuns:

Buna.
Te duci la Kaufland la sampoane si cauti Head&Shoulders ( trebuie sa fie o imagine cu un par blond innodat ).
Citesti prima oara ce scrie pe el. Daca nu e ala mai cauta dar tot aceeasi marca. Funda :*?