| RebecaBiersack a întrebat:

Imi puteti da un tratament,sau un sampon anume(balsam) de caderea parului? Va rog mult, ajutati-ma... dati-mi orice masca de par, sampon, balsam nu conteaza doar sa isi faca efectul!

Multumesc!

Dau funda! happy

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Poate ca parul cade de la exces de sampon,balsam, masca, fixativ, ceara, etc.Mergi la un medic dermatolog, caderea parului poate avea cauze multiple pe care noi nu le putem depista.In plus, tratamentului e individualizat( ce e bun pentru mine, nu e neaparat bun si pentru tine.)

| yumary a răspuns:

Buna
Incearca la o farmacie, draga mea e mult mai sigur.
Aici poti primi multe raspunsuri care te vor ajuta ce-i drept dar e mai bine sa stii de la cineva care chiar stie despre ce e vorba! Cu toate acestea vei afla si un pret si mult mai multe detalii.
Sper ca o sa imi asculti sfatul happy
Succes!