| мιcυтѕαααα a întrebat:

In cam cat timp dispare acneea daca ma dau cu argila? Nu am o acnee foarte grava. Am o invazie de cosuri mici pe frunte si pe fata. Mama zice ca nu este foarte grava acneea pe care o am eu. I-am zis sa ma duca la dermatolog, dar nu a vrut si ma dau cu argila. Vreau sa imi dispara cat mai repede. As prefera sa dispara pana cand incep scoala, pe 10 septembrie. Deci, daca ma dau cu argila o sa-mi dispara pana atunci? Daca nu, ce alte leacuri mai stiti, da' care sa imi vindece acneea pana incep scoala? Multumesc mult! happy

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Crema cu propolis :D e 4 lei, sau 4, 5 o cutiuta de 20 de g, pe net vad ca e mai scumpa --> http://farmaciaverde.util21.ro/......impex.html

| julika83 a răspuns:

Daca ai pe cineva la Amway, iti recomand produsele.sunt ceva mai scumpe decat altele, dar merita toti banii.

| Bălan_Andru_1995 a răspuns:

Sfat sincer, nu folosii argila deloc.Iti va inrautatii situatia. Cel mai firesc lucru` pe care poti sa-l faci e sa consulti un specialist. Sigur nu o sa iti recomande argila.Gud lac