| anamaria8811 a întrebat:

In ziua de azi altceva nu aud numa cum vrea oameni sa slabeasca ...eu am alta problema e mai gravlaughing)nu pot sa ma ingras,am incercat multe, am luat vitamine, am fost si lua doctor care mi-o zis ca nu am nimic nici cu tiroida nici cu nimic numa ca am arderi foarte mari.de mancat mananc dar nu pot sa zic ca ma omor cu mancarea.am 45kg la 165cm...alti imi zic ca sunt bine.sadsilueta)dar eu nu sunt multumita cu mine vreau neaparat sa ma ingrastongue ce parere aveti? ce as mai putea sa incerc?

9 răspunsuri:
| ciresepeetno a răspuns:

Asta este si problema mea doar ca eu mananc foarte foarte mult si am 167 si 47 kg.Si vad ca incepe sa dea roade dar nu foarte mari tongue

| anyshor a răspuns:

Eu am reusit astfel : in fiecare dimineata am luat pe stomacul gol o lingurita de miere de albine pentru ca e foarte buna si iti da pofta de mancare. Incearca sa respecti cele 3 mese principale ale zilei si sa nu exagerezi cu grasimile pentru ca iti vor afecta sanatatea. Seara mananca fructe iar in timpul zilei incearca sa bei macar o cana de lapte ( fara calciu nu poti sa te ingrasi ). In rest nu stiu ce sa mai zic. sa nu iei vitamine sau pastile pentru ca poti ajunge obeza, cunosc multe cazuri de genul asta. Nu uita ca vei reusi doar cu rabdare, ai grija de tine :*. Sper ca te-am ajutat.

| anamaria8811 explică (pentru anyshor):

Mersi eu nu mai am rabdare ca de mult incerc sa ma ingras... oricum multumesc pentru sfat

| BellaKiოNana a răspuns:

Si eu am avut 45 de kg vara trecuta laughing si mi se parea ca sunt slaba, dar am inceput sa maninc mai des si mai mult big grin si am pus pe mine vreo 2 kg, iar acum parca vreau sa slabesc cum eram laughing eu zic sa ramii asa cum esti big grin

| edytZzza a răspuns:

Du-te la McDonald's la micul dejun.
La shoaormerie la pranz.
Si la pizzerie la Cina!

Iti garantez eu ca te ingras!

| anamaria8811 explică (pentru edytZzza):

Lucrez in mall si nu pot sa aduc mancare de acasa, foarte des mananc de la Mc si kfchappy...

| dudeman13 a răspuns:

La 165 de cm si 45dekg nu esti bine... esti grasa laughing

| marinavacaras a răspuns:

Maninca toata ziua ciocolate mai ales cind stai la PC