| eveline_9271 a întrebat:

Intrebare doar pentru barbati! Ce parere aveti despre femeile din armata?

2 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Armata, în afara faptului că e o cheltuială inutilă, dar necesară, ca să zic aşa, îţi ordonează viaţa şi te face să ai o atitudine mai matură. Păcat că face lucrurile astea prin spălarea creierului. Femeile care fac armata, sau lucrează în armată, au probabil ceva mai multă masculinitate, dar ce importanţă are? Dacă asta le place...foarte bine, bravo lor! Au curaj!

| bogdang a răspuns:

Aceeasi ca despre femeile din fotbal de exemplu: ambitioase si fara prejudecati. Cat timp nu se simt excluse si privite cu retinere de catre barbati, cred ca e ok.