| ℬaby a întrebat:

La cati ani v-ati epilat prima data pe picioare? Cum a fost?big grin

15 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu am inceput la 12 ani cu crema.Acum am 13 si vreau sa incerc cu cearawinking
Pup

| AdinaCrissa a răspuns:

Buna.
La 14 ani, cu crema depilatoare.
A fost ok.

| MinniePearl a răspuns:

La 10 ani, cu aparatul (doare extrem) si acum ma iau cu ceara o data pe luna, acum ca sunt in vacanta ma iau o data la doua saptamani cu aparatul ca nu mai doare asa tare! XOOX (L) Minnie

| xAndraax a răspuns:

14 ani si da prima data cu ceara. ( se ia cel mai bine )doare putin cand se trage ceara aia dar pptr 2 sec si dupa aia trece. Crede-ma o sa te obisnuiesti! >big grin

| little4angel a răspuns:

La 13 happy cu lama nu doare deloc.

| LissLiss a răspuns:

Si eu cred ca in clasa 5'a! A fost nasol ca eu prima data m-am facut cu biguu'!rolling on the floor)) A fost o greseala imensa.nu prea stiam eu atunci din astea.cum ar fi ca creste foarte naspa dupa aia si na!laughing Ce amintirilove struckhee hee!

| Summerismine a răspuns:

In clasa a5a:d cu ceara. a fost dureros dar cu timpu nu te mai doare happy

| knnight a răspuns:

Eu sunt baiat.Dar de la 15 ani jum-Am inceput si eu aceasta meserie laughing

| Diana3 a răspuns:

La 11 anihappy

| Ddenise211 a răspuns:

La 11 anibig grin.prima data a fost cu lamalaughing.Si am ras ca o proastalaughing...nu a fost durerosoh go on.am incercat dupa cu benzi de ceara si a fost ca dracul pentru ca daca nu le incalzesti in mana destul iese ca naibalaughing.cel mai bine si mai rapid este cu lama sau cremabig grin

| BeliebersGJB a răspuns:

La 11 anilaughing. Prima data cu aparatul... Daca ai parul prea mare.It`i recomandez mai intai sa t`il dai cu crema depilatoare ia`r dupa cand nu-l ai foarte mare ti-l dai cu aparatul alfel te doare extrem de tare Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani, cu benzi de ceara rece de la Veet.A fost putin cam dureros la primele 2-3 epilari, dar acum nu ma mai doare aproape deloc.

| ColaCola a răspuns:

Mmmmm.pe la varsta de 13 ani parca, nici nu stiam, imi era rusine asa de mama cand o sa vada.Cu bic-ul ca si acum, insa mai folosesc si epilatorul care e crrrrr...:*

| monica27 a răspuns:

La 12 ani cu ceara calda. a fost ok. simpti putin ca pisca dar pe mine nu m-a durut f tare. E o durere dar este suportabila

| HotGirlCool a răspuns:

La 11 ani happy. Nu mi s-a parut prea dureros dar cu timpu nu vei mai simti nimic dureros. Daca ai nevoie.Te sfatuies sa incerci deoarece fetele trebuie fie mereu frumoase si fermecatoare.Pa. Sper ca te am ajutat! :*:*:*:*:*