| Dragosh9988 a întrebat:

La ce varsta ar fi bine sa se rada prima data parul din zona pubiana? Dar de sub brat?

Răspuns Câştigător
| Adriiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu cred ca este o varsta exacta. Rade-l atunci cand simti tu nevoia.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Atunci cand creste si crezi ca se poate rade, nu este o varsta anume cand sa faci asta

| lpavel a răspuns:

Nu exista varsta, rade-l cand a crescut! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu faci asta cand simti nevoie si nu pentru ca este un trend cu parul pubian, cu celalalt...stii tu cel mai bine cum te simti cu, claia happy

| Dragosh9988 explică:

Da, dar cand se simte atunci nevoia, macar o grupa de varsta. 13-15 ani?

| Dodododooo a răspuns:

Cel pubian la varsta la care e prea lung laughing)lol.
Cel de la subrat: Cand iti creste prima oara. Doar nu stai cu el asa laughing)