| anonim_4396 a întrebat:

Laura Vass e moarta? Daca da, cum a murit si unde e inmormantata?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Nu este moarta. Exista cateva zvonuri despre ea cum ca s-ar fi culcat cu Dan Bursuc si de aceea nu mai canta.

648 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat Laura Vas e moarta din cauza ca a facut un acciddent de masina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este moarta. A murit in platoul de filmare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e moarta mi-a spus multa lume si multi colegi da eu nu prea cred!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta m-am intalnit cu ea pe data de 18 martie la vaslui si am discutat cu ea si a zis ca face o pauza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Phoble Tonkin nu e moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu e moarta
?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hotarativa o data. e moarta sau nu_?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BUNA SUNT OANA DIN ITALIA ESTE ADEVARAT K A MURIT LAURA VASS DAK DA ANUNZAZI SH VOI

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate sti ueu ar fi plecata in afara, faptul ca ar fi moarta ii doar o prostie scoasa de unii care nu au ce face sall

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu laura vass nu ie morta? laura vass s-a culcat cu dan bursuc si ia a prins nevastasa si a tunso pe piele si ia rupt urechile? a mancat bataie rau de tot? si a nu mai canta si a placat in strainatete sa nu rada lumea de ia si presa? si nu m

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este moarta nu a aparut la televizor prin ziare nimic. si daca e moarta dumnezeu sa o ierte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu este moarta ar fi aratat la tv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu daca e moarta dar am auzit de la prieteni ca a avut accident cu masina si a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt ancuta si sunt din suceava va rog sa imi spuneti e moarta laura vas sunt fanul numarul 1 stiu ca si voi sunteti pupiciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pentru baieti am virsta de 14 ani va pup pe toti aidiu meu este pryntesa_ancuta cu litere mici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost eu martor si va spun pe sleau! e un pic balonata si ca atare nu prea iese in lume! e bine sanatoasa in rest. gazele ii fac ceva probleme. umbla vorba ca a mancat niscaiva fasole batuta, lapte si mere verzi si aspectili culinare i-ar fi degradat silueta si dispozitia. canta acum doar in baie, in schimb, spun vecinii, cica melodiile ar fi usor bruiate de...paraituri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu este o intrebare la care numai o cunostinta dea ei ne poate raspunde...ar fi o mare pierdere pentru acest gen de muzica...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta laura vas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit pentru ca am vazut-o ieo in londra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca e moarta, si daca a murit sa stiti ca e pacat, imi placea cu canta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca avea cancer si ca la ultimul ri concert putra peruca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vas este decedata
ma numesc diana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laura vas nu este moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt verisoara ei si a murit intr-un accident de masina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este plecata din romania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu cred ca e moarta dar am auzit ca din cauza fostului impresar care din cate am inteles au intretinut relatii sexuale. aceasta finnd prinsa si tunsa de sotia impresarului nu a mai vrut sa mai apara in showbuzz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca e moarta... straight face ast as vrea sa aflu si eu... :-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde e laura sunt o fana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E moarta cu adevarat