| euu33 a întrebat:

M-am saturat de mall-uri si de hainele de acolo. Sunt exagerat de scumpe si calitatea lasa de dorit. Plus ca majoritatea nici nu sunt stilul meu, mai degraba mi s-ar potrivi cele de la barbati laughing Intrebarea mea (cam stupida, dar sunt anonima deci imi permit sa o pun laughing ) este de unde altundeva sa imi cumpar haine? Vorbesc serios, am mai vazut doar bazaruri si 15 lei orice produs (kitsch-uri). Nu prea umblu prin oras, deci nu am mai vazut. Stau in bucuresti, niste magazine de calitate si cu preturi decente? Sau chiar niste second hand-uri bune?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In tara sunt mii de second hand-uri de haine, majoritatea cu haine pentru femei, de multe ori cu haine superbe, nefolosite (ramase la lichidari de stoc).
Si in Bucuresti sunt multe, trebuie doar sa te interesezi de la colege, prietene, vecine, unde-si fac ele cumparaturile si sa cauti cat mai des (stocurile se reimprospatesc cel putin saptamanal).

| Miss25JK a răspuns:

Ai incercat la idm basarab? au acolo o gramada de haine si chiar bune, de toate genurile, plus ca preturile sunt accesibile.