| andre80 a întrebat:

Maine am o sedinta foto in natura si nu stiu cu ce sa ma imbrac! Heelp fashionistas! Ceva mai concret, si un pic mai altfel, nu tipica geaca de piele, fusta si colanti raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Georgii13 a răspuns:

Pai.:O pereche de pantaloni cu pense(talie inalta) cu un tricou sau o bluza mai simpla. poate cu o mica fundita.Peste bluza un blaizer.bolero.o vesta sau ceva.Un colier lung.un ceas mai maricel.sau o bratara finutahappyFunda?

1 răspuns:
| NoNameJunior a răspuns:

Esti fata?
daca da,uite idei:
-o rochie inflorata+niste colanti(de orice culoare)+niste tenesi+un colier+niste cercei draguti+o cordeluta(nu sa iti prinda parul, sa stea acolo asa, ca si fie dragut)+o gecuta
blugi+ghetute+o bluza(orice bluza.sa fie cu maneca lunga si draguta)+un bolerou+un lant de blugi(uite cum ar trebui sa arate:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Tu alegi dintre aceste 2 tinute.Succes!