| midnight a întrebat:

Neata TPU! stiu ca mai e timp pana atunci da anul asta am banchetu de cls 8. nu sunt inalta ba chiar sunt si un pic plinutza =}. vreau o rochie decenta, pana in 150 de lei eventual pe o culoare mai inchisa. aveti idee de o astfel de rochie? si mai mult aveti idee de un magazin care sa vanda asa ceva? FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Candace a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-ti faci pe hartie un model de rochie, si apoi sa te duci sa cauti. Foarte bine ca te gandesti de pe acum pentru ca din mai explodeaza preturile. eu mi-am facut pe comanda rochia de banchet pentru ca am avrut sa fiu unica; si asta e o solutie. Multa bafta! happy

3 răspunsuri:
| Candace a răspuns:

Sunt junior! da add la violet_chipmunk01 happy

| melaniiie a răspuns:

Eu m-am dus cu o saptamana inaintea banchetului la Bucuresti si nu aveam nici o idee ce model de rochie vreau. Am cautat toata ziua si pana la urma am gasit rochia mea. Am luat-o de la H&M si am dat pe ea 200 de lei.

| klaws007 a răspuns:

Poti sa mergi in magazinele de haine si sa iti cauti de acum pentru ca in acest moment sezonul rochiilor s`a cam incheiat si multe le gasesti la reducere, daca vrei sa mai astepti, s`ar putea sa scoti din buzunar cu pana la 300 de lei mai mult fata de pretul care e acum in magazin.
Spor la shopping