| puffika a întrebat:

Nu-mi mai suport inaltimea toate fetele au 1, 60 m si eu sunt cea mai mica, toate pritenele mele sunt inalte si numai suport! Vreau si eu macar 1.60,pana si baietii la scoala radeau "Vai da care este inaltimea ta?" si nu stiu ce neh nu faceau misto de mine dar vreau macar 1.60!
spuneti-mi ca fac orice! ORICE!
FUNDA!

14 răspunsuri:
| puffika explică:

Verau mai multe metode.asta stiu si eu cu sportul.Dar un leac babesc sau ceva>?big grin

| puffika explică:

Am un 1, 55 dar cred ca am mai crescut olaca, dar...ma rog

| ღAnonimღ a răspuns:

Nui lua in seama pe cei rad ca prostii. Esti diferita fata de ei. Ei sunt toti la fel. Incearca sa gasesti lucruri bune in asta. Poate rad de tine ca vor sa fie ca tine.

| dulcykaLy a răspuns:

Basket, sau innot!

| Andumin a răspuns:

Buna. fa un sport care iti place foarte mult!

| LonelyGirl01 a răspuns:

Poarta tocuri.altceva nu cred ca poti sa faci.
Oricum.stai linistita! Daca esti mai mica de statura, asta este! Eu am 1.58 si cunosc fete la liceu mult mai scunde decat mine(eu am 13 ani).

| Shcokymzq a răspuns:

Inoata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste prosti! Nu ai de ce sa te simti complexata, fetele mai scunde au farmecul lor! Vei creste si tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sportul e cam singura solutie.Si, nu ai de ce sa te simti complexata din cauza inaltimii. Eu am 1:70 si toate fetele din cls mea sunt scunde si ziceau ca eu sunt girafa.dar nu ma deranjeaza, pentru ca eu vreau sa mai cresc...ce vreau eu sa zic este ca nu conteza inaltimea, atat cat conteaza sufletul happy

ps: tatal meu mi-a spus ca in armata trebuiau sa stea toti agatati de niste bari ca sa creasca in inaltime happy poti incerca

| alexandra2222 a răspuns:

Pai sari coarda sari in continuu pana practica sporturi in care trebuie sa sari ex:handbalul e pefect

| Lovemeifyoudare44 a răspuns:

Nu-i lua in seama pe cei care tot te cicalesc spunadu-ti da esti mica si nu-ti fa griji, pana la 16-18 ani fete tot cresc in inaltime. Am si eu o prietena care arr 15 ani si 1.60 si nu se simte complexata. Gaseste niste replici buna pentru cei care te cicalesc si fa-i sa-si tina gura. Gata fato.hai ca viata-i frumoasawinking trust me! Fundaa?batting eyelashes

| AlynutzaLove a răspuns:

Depinde, ca unele fete sunt mici pana la 14 ani dar dupa se inalta

| warriorgirl a răspuns:

Cea mai simpla metoda e un sport si poti sa fii si mai inalta
DUTE la VOLEI e singurul sport care o sa te inalte multwinking

| ByByByanKaLoveMusic a răspuns:

Du-te la inot sau volei...de inot am auzit ca te inalta o colega de-a mea a facut inot toata vara si a crescut vreo 6-7 cmwinking