| Daniel9988 a întrebat:

O frizerie buna in Iasi? Peste tot pe unde m-am dus m-au tuns ca un clown. A durat ceva sa imi creasca parul. m-am decis ca de data aceasta sa am grija pe mana cui imi dau capul happy

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=frizerie+buna+in+Iasi&rflfq=1&rlha=0&rllag=47141849,27576766,873&tbm=lcl&tbs=lrf:! 2m1! 1e2! 2m1! 1e3! 3sEAE, lf:1, lf_ui:2

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate vorbiti limbi diferite si nu va intelegeti.
Cauta si du cu tine niste poze, cum vrei sa arate freza ta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cu mai putin de 100 RON iti iei o masina de tuns Wahl electrica, alimentare la retea, autoascutire. Cea mai buna mina pentru capul tau e cea proprie, crede-ma. Asta l-am cumparat si lui taica-meu si lui socru-meu, ambii sunt foarte multumiti - http://mediagalaxy.ro/......rosu-negru

| Daniel9988 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ms,dar nu ma prea pricep la tuns.Am stat cu chelie 6 luni pe cand aveam 19 ani laughing))

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Daniel9988):

Pai ce e atita de priceput, mai ales ca vine si vara. Gindeste-te ca iti scoti banii pe aparat in mai putin de un an daca te tunzi doar pe tine. Tunde si un prieten-doi pe o bere, si deja intri in profit dupa 3 luni. happy

| SERIALS a răspuns:

Pai arata poza cum te-au tuns ca un clown :*

| BotezanDaniel a răspuns:

Buna

| Daniel9988 explică (pentru BotezanDaniel):

Buna. Ce este?

| BotezanDaniel a răspuns (pentru Daniel9988):

Https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=frizerie+buna+in+Iasi&rflfq=1&rlha=0&rllag=47141849,27576766,873&tbm=lcl&tbs=lrf:! 2m1! 1e2! 2m1! 1e3! 3sEAE, lf:1, lf_ui:2