| Henrypericolpublic a întrebat:

Voi la cate zile va spalati? Adica si pe corp si pe cap?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Zilnic

| Drimmero a răspuns:

Zilnic, nu am cum sa nu ma spal pentru ca tin la igiena mea.
Tot zilnic si pe cap

| Freya1 a răspuns:

Zilnic,dar uneori pe cap la două zile.

| LoveSleep a răspuns:

Drimmero, ție trebuie să-ți încălzească maică-ta apă la sobă sa faci și tu o baie, chiar vrei să te credem că o face în fiecare zi?
Și pentru ce ții la igiena ta? Oricum stai în casă toată ziua și te uiți la acces direct. Nimeni nu te miroase.

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Ce domnisoara frustrata esti tu, inca nu poti sa treci de complexul Drimmero?

| SilentRain a răspuns:

5698643368542478885322257900757569

| Hammurabi a răspuns:

Duşul de dimineață obligatoriu. Cu cap cu tot.
Dar ținând cont că înot aproape zilnic sau în piscina hotelului sau în mare, mă bălăcesc în apă destul de mult.

| HadesSs a răspuns:

Cand simt ca put laughing

| Paul754880338 a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa afli de unde vine mirosul asta? :-))

| wpetterssone a răspuns:

Mă spăl zilnic pe corp, uneori la două zile, iar pe cap a patra sau a cincea zi.

| pagliaci a răspuns:

Vara si de doua ori pe zi daca am timp

| xunshu a răspuns:

Pe corp, ma spal zilnic. E foarte urat sa mirosi mai ales daca esti intr-un colectiv zi de zi.
Pe cap, ma spal din 2 in 2 zile.