| Purgatoriu a întrebat:

Parul meu este blond cenusiu-blond inchis, ceva de genul si as vrea sa ma vopsesc lila. Credeti ca mi-ar iesi ceva sau sa aleg o culoare mai inchisa?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti va iesi perfect

| Bubutita a răspuns:

Da, o sa iti iasa culoarea foarte bine daca ai parul deschis.Dar eu zic sa te lasi asa, cate fete vor nuanta parului tau natural si nu le iese, iti va parea rau.Dar faci cum vrei, doar un sfat.

| thegatekeeper a răspuns:

Cred ca va iesi, insa culoarea se poate sa nu reziste prea mult, in special daca folosesti nuantator sau violet de gentiana.

| Purgatoriu explică (pentru thegatekeeper):

As fi vrut sa folosesc vopsea semipermanenta.

| thegatekeeper a răspuns (pentru Purgatoriu):

Atunci o sa prinda si o sa se vada aproximtiv 2 saptamani, in functie de cat de des te speli pe cap, apoi se duce treptat culoarea. Cel putin asa a functionat in cazul meu, iar culoarea mea naturala e tot un blond deschis.

| CatalinaKaty a răspuns:

Sincer cred ca ti-ar sta super bine si sigur o sa iti iasa.
Succes :*

| mCamii22 a răspuns:

Din moment ce ai spus ca parul tau este blond ai sanse ft mari sa iti iasa acea culoare lila...depinde acum cu ce te vopsesti.

| Dariiaaaa a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine.batting eyelashes