| kuka a întrebat:

Pot sa ma vopsesc roscata aprins daca am fost vopsita brunet? Mi-a crescut mult parul de cand m-am vopsit - cam 10 cm - dar am impresia ca o sa iasa ciudat, roscat la radacina si saten la varfuri... ceva sfaturi?

1 răspuns:
| Oanny a răspuns:

Mie cred ca mi-ar placea:X. Daca vrei iti recomand o vopsea foarte buna de la schwarzkopf brilliance.Aceasta vopsea ajuta si la decolorare.Eu parul il aveam castaniu inchis si mi-a iesit mov:X.Sunt vopsita cu vopseaua asta culoarea ultraviolet. http://www.brillance.de/index.php?id=413#1#2 Aici gasesti mai multe colori si app sunt vopsita de 2 luni si am aceeasi culoare si acum:D