| Robeeert1 a întrebat:

Pot să port o pereche de ghete Chelsea culoare maro cupru cu niste blugi bleu deschis (un pic spre gri) cu un hanorac verde marin?

Răspuns Câştigător
| thesilentsoul a răspuns:

Nu stiu nu mi se pare ca ghetele Chelsea merg cu hanorace, am si eu o pereche si o port mereu cu camasi, tricouri sau bluze insotite cateodata de o geaca de piele sau blug, dar cu hanorac nu, ca mi se pare un obiect sportiv cu ghetele elegante.

| Robeeert1 explică (pentru thesilentsoul):

Mda, și eu mă gândeam la asta, de aia am întrebat. Mersi.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ar fi mers mai bine un verde mai spre smarald sau asemeni pozei tale de profil dar e acceptabil și cum ai descris tu

| Sekim a răspuns:

Salut
Scrie undeva ca nu ai voie? Da, poti sa porti ce ai mentionat, dar nu inteleg ce e cu o asemenea intrebare.

| Robeeert1 explică (pentru Sekim):

Păi întrebarea e dacă e bună combinația, dacă se potrivesc piesele respective.

| Sekim a răspuns (pentru Robeeert1):

1. Trebuie sa iti placa tie, nu lor
2. Dupa parerea mea, e ok combinatia. Era mai frumos cu niste adidasi de la Giorgio Armani ( fan GA xd ) laughing
3. Depinde unde vrei sa porti aceasta combinatie, pentru ca nu e recomandata la nunti, botezuri etc happy

Răspuns utilizator avertizat
| Sekim a răspuns (pentru nimportequi):

Stai calm, nu e adevarat. Daca te duci spre expensive, da, dar eu am full Armani cu 1000 euro si toate originale. Trebuie sa stii cum sa te imbraci.

| Cduncfujndf a răspuns:

Da poți, cred că ar arăta bine, dar nu contează asta neapărat, trebuie să îți placă ție.