| anonim_4396 a întrebat:

Pro sau contra? http://www.zara.com/......%20T-SHIRT ce parere aveti? :-?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Tricoul, în sine, e fain, dar nu-mi place modelul ăla din craniu. Parcă-i covor.

5 răspunsuri:
| ellena99 a răspuns:

Pro dar pretul e enormmm!

| Elly213 a răspuns:

Intre.Nu este cel mai genial tricou si e cam scump pentru aspect.Nu te-as sfatui sa-l cumperi.Acum daca tie iti place..si te-ai simti bine in el mi se pare o investitie buna.Nu lasa parerea celor din jur sa te afecteze.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare foarte fain, dar totusi...nu-si merita banii.

| Esperança a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta a fost un fel de "E frumos, da nu prea"hee hee

Si sa raspund la intrebare : Contra - din cauza modelului happy

Răspuns utilizator avertizat