| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati un concealer care sa fie de lunga durata si sa nu incarce tenul? Nu folosesc fond de ten! Vreau doar sa acopar cearcanele. Multumesc si apreciez eforturile voastre de a ma ajuta! :*

Răspuns Câştigător
| katy999 a răspuns:

Salut! Am aceeasi problema ca si la tine. Cearcanele, si tot in acelasi timp nu ma folosesc de fon de ten. Am inceput sa folosesc Conceler da la max factor imi place ft mult, ascunde ft bine cearcanele. Sper ca te-am ajutat :*
http://www.google.md/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| white_2190 a răspuns:

In functie de ce oras esti. daca la tine in localitate gasesti magazinul DM. poti cauta acolo .concealer...eu il folosesc pe cel de la SHE.si mie imi place.nici eu nu folosesc fon de ten.succes.daca nu am vazut ca si cel de la oriflame este bunutzhappy succes

| anonim_4396 explică (pentru white_2190):

Iasi.big grin.DM de la ce vine?