| faaalyoana a întrebat:

Sa vedeti ce ma intreaba o gagicutza azi.
ca cica ea in zona inghinala are pielea mai inchisa decat. ex cum e pe bulane, fund
si cica zici ca e patata
si m-a intrebat si p mine cum e la mine
si n-am stiut ce sa-i zic
si m-a intrebat daca gaseste la farmacie vreo solutie care decoloreaza zona, marginea anusului...laughing)
acum serios fara glume

1 răspuns:
| spxinsane a răspuns:

Bună,

Oricât sună de dubios : chiar există aşa ceva şi are numele de înălbire anală (anal bleaching).
Ceva modă nebună ce a apărut la actriţele filmelor pentru adulţi (acestea nefiind mulţumite de culoarea pielii din jurul anusului).

Soluţii pentru aşa ceva se găsesc mai degrabă la magazinele erotice decât în farmacii.

O zi plăcută