| mgtow a întrebat:

Cum reactionati daca vedeti un individ pe marginea prapastiei care gaseste un pistol se pune in fund si il incarca apoi si-l pune la cap sa se sinucida, negociati cu el sa renunte, intrebati de ce o face?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Îl rog să-mi arate ce-l făcea fericit odată.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ii ofer minim 5 motive pentru care poate traiwinkingDaca nu vrea, Apas chiar eu pe tragaci happy Nu pot forta un om sa traiasca.Chiar daca as face eu pe dracu in 4 atunci pe moment, tipu se duce acasa, maine poate reveniwinking daca ii se ineaca iar corabiile happy

| DenySaMaRyA a răspuns:

Da intrebam pentru ce vrea sa se sinucida si incercam sa gasim raspunsul de la care a pornit cu treaba asta si incercam sa il oprim cat mai repede> Funda?