| madelf a întrebat:

Sa zicem ca vreau sa ma vopsesc vara asta intr-o nuanta de rosu aprins.Parul meu e un saten mai inchis, dar am si suvite aproape blonde pentru ca s-au decolorat de la soare. Oare trebuie sa ma decolorez in totalitate pentru a se vedea nuanta dorita? Sau exista spray-uri speciale si alte nebunii...
Cine se pricepe in domeniul acesta, sa-mi lase un mesaj pe privat va rog.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Dacă ai șuvițe aproape blonde pe ele o să îți iasă nuanța dorită iar în restul capului probabil o să îți iasă mai închisă. Dacă vrei să îți iasă în tot capul la fel mai bine te decolorezi.

| Bloom_9476 a răspuns:

Eu sunt mai,, speciala`` uite, parul meu e tot saten inchis dar vara mai ales zici cas vopsita roscat love struck seman cu matusimeah.Iar ochii mei sunt primavara si toamna verzi caprui, iar iarna caprui si vara verzi deci imi place mult cum sant. Un sfat parul iti poate pica de la toate prostiilea astea daca tot nu-ti pl parul tau decoloreazal doar ar fi mai,, sanatos`` Sper sa nu te vopsesti. Funditssa?