| no1cares a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc!
culoare care o am acum e saten inchis.
sa ma fac roscata, sai sa-mi las culoarea si sa imi fac suvite blonde?
care se poarta mai mult vara?
funda&ratings

Răspuns Câştigător
| Bibiancabibi a răspuns:

Eu sunt de parere ca blondul va fi o culoare mereu in tendinte! :X Deci poti opta pentru suvite, observand ca se poarta din nou! happy
Cat despre roscat. ce sa zic... nu am o parere bine fixata inca. tot ma face sa cred ca te face batrana! happy
Suvite sau culuarea ta! cea mai buna optiune! :*

5 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Eu zic sa iti lasi parul tau natural

dupa o sa regreti, mult

daca vrei suvite fa-ti cu spray-ul mereu
poti schimba culorile etc
happy

| bianca9422 a răspuns:

Si trebuia sa imi dai stupid?

a fost un sfat oh go on

mai bine nu ajuta omu toti...

| no1cares explică:

Bianca9422-sunt deja vopsita,
si nu regret big grin

| no1cares explică:

Am dat din greseala
pff oh go on

| Alinα a răspuns:

Roskata merge mult mai bine decat suvite, sufitele se purtam cam prin 1990, parerea mea e ca roscata ar fi super! fundita puppy dog eyes?