| simonafrumoasa a întrebat:

Sall! am 21 de ani si vreau extensii.nu stiu deloc cum e faza cu extensiile astea. parintii mei nu ma lasa sa mi le fac dar daca le am facute nu o sa mai zica nimic. eu merg saptamana asta la Sibiu la o verisoara pentru ca eu sunt de la Constanta. stiti cumva un magazin de acolo, din Sibiu de unde pot cumpara extensii si cu cat eu am auzit ca de la un magazin haotic asa spunea varamea.si as vrea sa mi le pun eu se poate? si cum trebuie sa procedez?

6 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Ai 21 de ani si nu te lasa parintii sa-ti pui extensii? Cred ca ai vrut sa scrii 12 ani.

| simonafrumoasa explică (pentru xBya):

Nu-mi cunostii parintii!

| xBya a răspuns (pentru simonafrumoasa):

Mai las`o dracul laughing. Daca chiar e asa cum zici si ai 21 de ani, atunci la ce ii mai iei in seama pe ai tai? Mai ales cand e vorba de chestii de astea marunte? Sunt o gramada care la varsta asta stau la casa lor si traiesc fara ajutorul parintilor. Grow up!

| simonafrumoasa explică (pentru xBya):

Esti un prost, oricum care e treaba ta nu iti zic mai multe chiar daca ai merita pentru ca TPU e un site public

| xBya a răspuns (pentru simonafrumoasa):

laughing mai pustoaico, baga`ti mintile in cap laughing. In primul rand sunt fata si in al doilea rand am spus ce am spus pentru ca nu mi se pare normal ca la varsta aia sa te lasi controlat de parinti, sau in fine, macar nu dai detalii de genu`… ca e plin de copii copaci pe aici care azi au 13 ani si maine 16 sau invers.

| simonafrumoasa explică (pentru xBya):

Hai pa