| Carcaletee a întrebat:

Salut, acum 5 săptămâni mi-am făcut o gaura in lobul urechii și mi-am pus cercel de tinichea, care sunt șansele sa se infecteze? dau funda!

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Asta e din seria foaie verde băț?

| Inarf a răspuns:

Sunt foarte mari, cand iti intra un cui in picior trebuie sa mergi sa faci un antitetanus cam asa si la ce ai facut tu. Si sunt multe si marunte... daca nu ai un cercel calumea gaura poate sa prinda un aspect urat ( cam ca tatuajele care nu le dai cu crema si in timp se fac verzi si iritate) mergi la un magazin care vinde aur si cere un cercel medicinal. Ultima data cand eu mi am cumparat era destul de ieftin si arata foarte cool. Bafta!