| deedee9 a întrebat:

:*Am 1, 75m, 47kg si as mai vrea sa slabesc in 3 saptamani aprox. 4 kg. Fac mult sport, dar mananc multe dulciuribig grin.Imi puteti da cateva diete?

Răspuns Câştigător
| kathgilbert a răspuns:

Ai putea sa incerci dieta new yorkeza, dar e cam greu de tinut. Poti incerca si crema termica modelatoare de la Gerovital cu efect de incalzire. Totusi, eu zic ca arati destul de bine asa :D.
Uite si un site unde iti poti calcula dieta: http://kiloburn.com/ro/index.php Sper sa te ajute ^^.

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

La înălţimea de 175 cm, ar fi trebuit să ai 55 de kg. Lasă dietele, rişti să devii anorexică!

| BubuLina999 a răspuns:

Doamne esti nebuna ...cum sa mai slabesti ...aolo mai ingrasa-te ca la 47 de kg si inaltine 1.75 nu e bine deloc. te vei imbolnavii

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Tu vrei sa mai slabesti? uitate bine esti fff inalt/a 1, 75 woa si de abia 47 kg? eu nu stiu cum sa ma ingras mai rps eu am 1, 60 si 44 kg si vreau sa ajung la50kg
sfatul meu INGRASATE

| whatevernvm a răspuns:

NU sunteti sanatoase!

Cat naiba vreti sa fiti? faceti-va anorexice.
La 1.75 ai 47 kg?

Ma gandeam sa iti sugerez sa te ingrasi, dar voi vreti sa fiti piele si os ca modelele anorexice!

Impuscati-va.

| Ioana_9117 a răspuns:

Fara suparare, dar mie mi se pare ca esti foarte slaba si asahappy

| Raamonikaa a răspuns:

Trebuie sa slabesti neaparat! La inaltimea aia si sa ai atatea kilograme este mult prea mult, zau asa! Oasele unei femei cantaresc 30 de kile, deci mai ai mult de dat jos pana la 30! Hai, succes! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, tu esti girafa?

| iHack a răspuns:

Em.dieta.nici chiar! nu mai manca dulciuri, si nu mai manca NIMIC! NIMIC! dupa ora 6-7 seara

| pap3rclip a răspuns:

Sincer. ma bucur cand recunosc oamenii mincionosi. E aproape o tampenie sa ai 47 de kile la 1.75. Eu am cu 10 cm mai putin si aprox atatea kile. Eu ar trebui sa ma gandesc la slabit. Exgerezi. si dai urat. Oricum baietilor le plac fetele mai cu forme, avand in vedere ca la 47 de kile si1.75 credd ca pieptul tau e plat ca mentodul. Iar fundu probabil il ai la fel de mare ca al unui raton happy.

| Ionutznutzy a răspuns:

Au doamne esti si asa mult mult prea slaba la inaltimea asta.lasa dietele ca sincer nu ai nevoie sa mai slabesti. continua sa faci sport, renunta la mancarea bogata in grasimi si carbohidrati iar rezultatele vor fi vizibile in timp.

| andrutza_4492 a răspuns:

Cred ca daca iesi afara te ia vantu' happy mai ingrasate mai baga in tine fa ceva ca morii; 0

| Serena_1443 a răspuns:

Ai 1,75, 47 kg si vrei sa slabesti? :O:O:O Cred ca vrei sa zici ca vrei sa te imbolnavesti poate! Esti deja mult prea slaba. Daca tu crezi ca esti grasa, eu ce sa mai zic laughing Stiu multe diete, dar mai bine tac decat sa te ajut sa obtii o,, frumoasa" anorexie.

| RockOn_3500 a răspuns:

Obsedatelor.