| Zambaretu1 a întrebat:

Am fost la mare, si m-am inegrit rau de tot. Exista vreo crema, ceva sa numai fiu asa. Baiat.

Răspuns Câştigător
| deadwillow a răspuns:

Te-ai ars. Te-ai bronzat. N-ai ce sa-i faci... o sa treaca oh go on

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa-ti exfoliezi pielea bronzata.Foloseste la fiecare dus un scrub sau gel exfoliant pentru corp si vei scapa in cateva zile.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Te-ai ars, ai stat prea mult la soare si te-au ars razele ultra violete..Nu ai ce-ti face! O sa treaca oh go on

| LorenaAnca a răspuns:

N-ai ce sa faci.