| AprilSundayMorning a întrebat:

Salut, am nevoie de sfaturi cum sa imi ingrijesc parul, am parul blon de lungime medie si se usuca si devine aspru, deci recomandati-mi cam ce sampin si balsam ar trebui sa folosesc etc

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| missoriginal a răspuns:

Eu una folosesc doar produse de la Kallos.Crede`ma sunt exceptionale.Ele mi-au salvat mie parul de la foarfeca.
Uita-te aici :http://www.kallos.ro/......29.html,si alege ce vrei k ai de unde:-P
Eu una am deplina incredere in aceste produse, sunt mai de calitate decat orice alt sampon/balsam professional

| Kasia a răspuns:

Daca parul tau este vopsit incearca sa folosesti sampon balsam si masca de par pentru par vopsit.ai putea sa incerci masti pentru par homemade si daca este foarte uscat la varfuri cumpara-ti un ser si aplica-l mereu cand iesi in oras. poti incerca de asemenea si balsamul leavein