| Alexluchi20 a întrebat:

Salut,am o intrebare, nike și Jordan au parteneriat pe viata? După ce va muri Michael Jordan tot ce a făcut el va fi moștenire la copii sau familie ori va fi ca contractul sa fie temporar iar când moare nevasta sa zică ce vrea in contract? Adica ca la Kobe, va rog helpp

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe scurt ți vrei sa îți spune ce scrie confidențial intr-un contract dintre o mare companie și o vedeta. Și îți închipui că îi știm contractul pentru că?

| MskDesign a răspuns:

Ia-ti niste haine comode, fara firma, si care in acelasi timp, sa te simti bine.