| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi las parul lung (sunt baiat) si sa il prind in coada la spate sau, ma rog, sa il las mare... dar nu este moale sau nu stiu cum sa zic.Adica sa il pot face cum vreau, de exemplu voiam sa il fac intr-o parte si sa fie lung si sa atarne in jos, insa el sta in valuri, ca sa spun asa, si e cam tare si fix. Ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si peste putin timp vi si ne intrebi de ce face lumea baza de tine si de ce nu te place nicio fata...

| untu a răspuns:

Nu iti sade bine cu parul lung in valuri si cu coada! Pentru ca iti rade lumea de tine si o sa te creada ca esti o fata cu coada de cal! Asta mi s-a intamplat un caz real de la un vecin de la mine din cartier, eu am crezut ca era fata, dar cand am aflat ca era fiul unui prieten cunoscut din cartier! Tunde-te scurt si cu freza frumoasa va potrivi perfect!

| GolopențaAdrian a răspuns:

Eu zic ca n-ar fi bine sa iti lasi parus sa creasca ca nu arata frumos si normal este ca baietii sa aiba par scurt si fetele lung

| Rareș900 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Eu nu vad nici o problema cu băieții care au par lung, si eu il am. nu înțeleg de ce toată lumea zice ca e anormal ca băieții sa aibă parul lung, eu nu vad absolut nici o problema, si Iisus a avut parul lung. Daca un bărbat are parul lung toată lumea il ataca, dar daca o femeie are părul scurt nimeni nu-i zice nimic... ce ***?!

| Tghujj a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Esti trist nu gluma

| MistretulPufos a răspuns:

O sa iti stea cand creste mai mare, lasa-l sa creasca

| Andrei7600 a răspuns:

Cand ai parul mare e logic ca iti sta valuri, nu-ti lasa parul sa creasca dupa rade lumea de tine, ai arata ridicol cu coada sau cu parul mare laughing

| Tghujj a răspuns (pentru Andrei7600):

Nu ti-a cerut tie parerea