| Crissmatew a întrebat:

Salut.
Dacă vreau să mă duc să mă vopsesc. Trebuie să îmi cumpăr cele necesare (vopsea, decolorant) și cu ele merg la frizerie?

7 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Dacă mergeți la un coafor serios, profesionist, nu este nevoie de așa ceva. Acolo vi se va oferi tot ce este nevoie pentru o vopsire de calitate! Doar de la început să întrebați de preț, dacă sunteți mai avar.

| mihaicelsfant a răspuns:

Amicu meu le-a cumparat el si asa a mers la saloon

| Nonameagain a răspuns:

Nu. Au ei acolo tot ce trebuie. Altfel, ce fel de profesionisti ar fi?

| aDEeLAa a răspuns:

De obicei, nu. Au ei tot ce e necesar.

| aDEeLAa a răspuns (pentru aDEeLAa):

Dar daca vrei sa te vopseasca cu o anumita vopsea, cand suni sa-ti faci programare intrebi daca poti sa iti aduci produsele tale. Poate iesi mai ieftin.

| Atim a răspuns:

Poti aduce produsele tale dacă de exemplu vrei o nuanță anume pe care nu o au la salon sau dacă vrei sa le plătești doar manopera si nu si produsele. Totusi puține saloane accepta sa vii tu cu produsele tale pentru a te tarifa si pentru produse. Dar oricum, cele profesionale sunt mult mai bune decat alea de la raft.

| dulcikata17 a răspuns:

Cea mai penibila intrebarelaughing) nu logic, daca te duci la un salon n-ai nicio treaba..au ei tot