| Ooops17x a întrebat:

daca vrei sa-ti vopsesti unghiile in 2 sau mai multe culori, de exemplu galben si verde trebuie neaprat sa tii cont sa se asorteze si cu culorile de pe haine? mersi

Răspuns Câştigător
| adriana_8719 a răspuns:

Daca esti genul de fata mai cool, sa care nu se ia dupa gura lumii, sfatul meu este sa nu le asortezi cu nimic. daca esti insa o fashonista, atunci trebuie sa le asortezi...dar uite o idee: un tricou alb cu un imprimeu dragut de genul micky mouse sau ceva disney, jeansi si niste tenesi cool merg perfect cu unghii colorate fancywinking hai te pup:* sa faci o impresie buna:*

11 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Nubig grin Si eu folosesc culorile tari.si nu trebuie sa le asortezi( ma refer la oja) pentru ca vara asta se poarta culorile foarte tari combinate intre ele.Bine acum sa tii cont putin de aspect.Adica sa se vada bine culorile! Si daca iti place tie ce mai conteaza daca place lumii sau nu?batting eyelashes

Te pup!:*

| glamour a răspuns:

Unele asorteaza unele nu. Depinde de ocazie. Eu acum am si unghiile de la maini si de la picioare un turcoaz si nu stau sa aleg in ce sa ma imbrac, in viata de zi cu zi nu asortez neaparat unghiile cu tinuta, dar la un eveniment mai special da as asorta.

| Roxana90roxana a răspuns:

Nubig grin poti sa ai unghiile ce culoare vrei tu si sa fi imbracata cum vrei tu, ai putea purta haine de culori care ar merge cu galben si verde daca vrei, se poarta cat mai colorat anul acesta, asa ca. ai putea sa iti vopsesti si fiecare unghie alta culoare sau fiecare unghie in culori diferite. daca contrastul dintre unghii si haine nu bate foarte tare la ochii atunci este okey

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Sigur big grin doar nu o sa combini galben si verde cu hainele de culoarea roz, nu? daca mai vrei combinatii, unele misto ar fi alb+negru, rosu+albastru, violet+roz (asta-i preferata meabig grin) maro+oranj happy
bafta la combinat big grin

| caractere a răspuns:

Normal asa ar trebui daca nu vrei sa arati ca o sorcova.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e scris nici in luna, nici in stele ca este musai sa le asortezi.
Este bine sa creezi un contrast intre haine si detalii pentru evidentierea detalilor.

| Ank02 a răspuns:

Nu neaparat .

| claus_8124 a răspuns:

Nu e obligatoriu dar, asa trebuie.

| DeYuTzA_7492 a răspuns:

Nui neaparat...de ex mie imi place sa am asortez mda am o prietena care nu ntien cont de asortarea hainelor si cu atat mai putin der asortatea hainelor cu unghiile

| Adde_5945 a răspuns:

Ar fi destul de bine sa tii cont si de haine, mai ales daca te duci la o petrecere sau un eveniment, dar in general nu trebuie neaparat sa se asorteze. Have fun:X

| danyella_8820 a răspuns:

Nu neaparat. evenual sa ai o bratara finuta...sau chiar deloc.asa iti decizi stilul mai extravaganthappy