| HellYeahChristine a întrebat:

De vreo 2 luni imi cade parul foarte rau. M-am lasat de fumat si am luat "Perfectil" dar nu pare sa fi dat rezultate.Stiti vreun remediu naturist bun impotriva parului? Nu vreau site-uri sau copy/paste din ele. Vreau idei si opinii personale.

2 răspunsuri:
| bellekamms a răspuns:

Incearca cu ulei de argan.Este cunoscut mai putin pe la noi si e tare pacat...Eu folosesc si am rezultate excelente si mi-a rezolvat si problema cu matreata.Eu am de la o prietena care mi-l aduce direct din tara de origine. Sper ca te-am ajutat.Succes!

| dulceatalui a răspuns:

Buna! Incearca sa folosesti o masca pentru par.de fiecare data dupa ce te speli pe cap aplici o masca pe care o lasi sa actioneze de regula intre 10-20 minute.na depinde si de instructiuni.Si eu am problema asta si de cateva saptamani folosesc masca de par de la Kallos si e foarte buna! bafta happy