| BiancaAlecsandra a întrebat:

Stie cineva de pe ce site sa cumpara lantisoare care se rup in doua si scie BFF sau ceva in genu? sau din Baia Mare de undeva? URGENT! DAU FUNDA UNDE REUSESC SA COMAND!

6 răspunsuri:
| deadlykiss a răspuns:

La Maramuresu, acolo la etaju unu, am vazut si brelocuri si cred ca aveau si lantisoare

| PigsCanFly a răspuns:

Bestial.ro - eu de-aici am luat. cauta bine. si e 7 lei big grin

| BiancaAlecsandra explică (pentru PigsCanFly):

Cred ca is eu proasta ca nu gasesc laughing)

| BiancaAlecsandra explică (pentru PigsCanFly):

E dragut ma mai gandesc da' merci mult

| QueenSkv a răspuns:

Eu am dintr-un catalog avon, scrie "forever friends" si au un magnet care le uneste. Le am de vreo 2 luni dar poate mai gasesti si acum daca te interesezi happy