| seleR1k a întrebat:

Salut.
Sunt baiat, am niste tenesi Chuck Taylor All Star (red/rosii). Vreau sa intreb cu ce mai merg combinati, tricou ce culoare, pantaloni, jeansi...s.am.d. De exemplu am inteles ca nu merg cu tricou verde sau cu albastru...nu sunt sigur. Vreau sa imi dati raspunsuri bune, unul cu multe detalii in materie de vestimentatie va primi funda.

Răspuns Câştigător
| sasljllaf a răspuns:

Pai merg la un tricou mov cu model pe el un barbat ceva, jeansi mulati nergi.Pentru ceva mai casual incearca un tricou cu o vesta neagra si jeansi negri/albastrii mulati cu ochelari wayfarer. Sper ca te-am ajutat. Funda?

5 răspunsuri:
| iliii03 a răspuns:

Merg cu blugi mai mulati de genul acestora
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Merg cu o camasa rosie sau alba, sau chiar alb cu rosu. Un tricou...

dar incearca sa nu te imbraci in mai mult de 3 culori. Astfel vei arata ca o sorcova :)).

| iull_1544 a răspuns:

Salut! pai cu un tricou rosu, negru, galben, alb, gri, protocaliu sau orice tricou care are pe el ceva cu rosubatting eyelashes

| sasljllaf a răspuns:

Blugii cam asa sa arate dar nu neaparat cu o curea http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Facebook_4877 a răspuns:

Teneşii All Stars merg cu orice.

| seleR1k explică:

Mai vreau raspunsuri, pana acum Andrei a dat cel mai bun raspuns.