| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care ma enerveaza si ma face sa ma simt trist mereu. Ziua ma vad bine in oglinda, noaptea in lumina artificiala, in aceeasi oglinda, imi vad capul mai mare ochii mai urati etc. am observat ca si in unele poze ies exact cum ma vad in oglinda noaptea. eu ce sa mai cred? Si cum pot scapa de problema asta?

Răspuns Câştigător
| Maria3802 a răspuns:

Stai linistit! Pun pariu ca nu este cum crezi tuwinking

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Nu poti scapa decat prin a indeparta aceasta idee prin cap.
Nu ai nimic, fiecare e frumos in felul lui.^^

| Habbsha a răspuns:

Nu te mai uita noaptea în oglindă big grin

| Maria3802 a răspuns:

Stai linistit ca nu e nimic. Asta este doar in capul tau. Ti-ai creat o idee in cap si nu o mai poti scoate. E de inteles. Multa lume trece prin asta. Incearca sa iti gasesti mereu o calitate cand te uiti in oglinda! Asa vei scapa de complexe pe parcurs!winking

| anonim_4396 explică (pentru Maria3802):

Multumesc. Am ajuns sa imi fac 100 de poze si sa ma doara ochii de la soare. Mie cand imi este facuta o poza cu camera normala (adica cu trasaturile inversate fata de oglinda) sunt urat rau. si ma gandesc daca asa ma vede pe mine lumea.

| Maria3802 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit! Pun pariu ca nu este cum crezi tuwinking