| robe_5426 a întrebat:

Am pe fata niste pistrui nu stiti ce as putea folosi ca sa se duca? FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| mihaela23_8768 a răspuns:

Un albus batut spuma si cu o lingura de suc de lamai combinate. Eu asta folosesc, face minuni, mai ales ca lamaia e acida. Tamponezi cu solutia rezoltata si lasi sa actioneze cateva minute. Aplica de cate ori pe saptamana vrei, dar de cel mult 3 ori, eu recomand. Eu aveam pistruii foarte pronuntati, acum daca se mai vad putin.SI cu putin fond de ten, nu se mai vad deloc. :*

3 răspunsuri:
| Farmec a răspuns:

Iti recomandam Crema pentru pete si pistrui http://farmec.ro/produse/ten/crema-pentru-pete-si-pistrui-164.html. Te rugam doar sa citesti cu atentie modul de folosire.

| Sonyaaynos a răspuns:

Sunt tratamente speciale cu laser dar pe care nu ti le recomand! Poti folosi fondul de ten ca sa ii acoperi!
Oricum parerea mea este ca pistruii sunt dovada de naturalete si sarm ai unei persoane si chiar mi-as dori sa am pistrui!
Sunt sigura ca se incadreaza foarte bine pe chipul tau! Mie imi plac baietii cu pistrui! Te pup

| D3ll a răspuns:

Pai...Poti sa-i astupi cu fond de ten!
Sper ca ti-am fost de ajutor tongue