| anonim_4396 a întrebat:

Daca mananc o bucata de ciocolata pe zi ma voi ingrasa(diverse sortimente)? avand in vedere ca nu mananc mult, nici gras, cu multe fructe.
Multumesc:d

6 răspunsuri:
| PrincessOfChocollat a răspuns:

Un cubulet nu va omori pe nimeni happy
Daca nu iti provoaca probleme cu tenul, asa cum imi provoaca mie, eu zic[,]ca un cubulet pe zi e ok.Eu mananc si 4 si nu ma ingras xD (dar imi ies cosuri -_-)

| Pedrorock a răspuns:

Nu te ingrasi daca faci tot ce ai spus dar bucata scuze nu stiu ce inseamna la uni poate sa fie foarte mare dar daca la tine nu e cazul atunci nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la milka

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta nu stiu sa iti zic.fiecare cu felul lui.de ex eu mananc multa mancare si multe dulciuri si is ffffff slaba ( la orice ora si la 3 noaptea daca e cazu) si nu ma ingras nici 1 kg.winking altii mananca catava ciocolata si a 2a zi se observa pe ea cum s-a ingrasat.asta nu depinde de stiintawinking! Success!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O bucata insemnand un cubulet

| laptedetara a răspuns:

Nu-i nimic
cica ii recomandat sa mancam cate 2 patratele de cioco pe zi
tu iti cunosti propriul corp!