| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU!
Întrebare: unde pot găsi în București un magazin cu articole pentru bărbierit? Caut să achiziționez un brici cu lamă interschimbabilă, marca DOVO Solingen.

3 răspunsuri:
| Epickk a răspuns:

Te salut!
In Bucuresti era unul prin Unirii dar din cate auzisem acum vreo doua saptamani, cred ca a dat faliment.
Lipsa clienti.
Sunt foarte putini oameni care inca folosesc genul asta de lame.
Dar nu am raspuns totusi degeaba (partial).
Am gasit exact lama de care spuneai tu la Emag.
In cazul in care esti totusi interesat si de o comanda online, iti las aici un link, sper sa-ti fie de folos.

https://m.emag.ro/......D479G9BBM/

| Artegor a răspuns (pentru Epickk):

Lama aceasta este, pe eMAG o văzusem prima dată, însă căutam un magazin/showroom unde să o pot și vedea înainte de a o cumpăra.
Mulțumesc frumos!

| Epickk a răspuns (pentru Artegor):

Ah, imi pare rau.
Cu prima ocazie cand aud ceva, daca nu reuseste altcineva sa-ti zica, revin cu un comentariu